UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko źle popatrzysz na funkcjonariusza, bo nadużywa swoich uprawnień i od razu stajesz się dla niego agresywny, bo potem nie będzie mógł usprawiedliwić swojej agresji wobec obywatela. Tak jest prawda moi drodzy!