Zabrał kasownik na pamiątkę

11
06.02.2018
Zabrał kasownik na pamiątkę
fot. policja
Przy nietypowej kradzieży pracowali policjanci kryminalni. Z jednego z elbląskich tramwajów zginął kasownik. Urządzenie warte około 2 tysięcy złotych znalazło się w Gdańsku u 20-letniego miłośnika komunikacji miejskiej.
Nie jest to bynajmniej przesada. Policjanci ustalili,  że 20-latek był w Elblagu i jechał tramwajem, a że z takich wyjazdów lubi zachować dla siebie jakąś pamiątkę dotyczącą komunikacji, znaleziono u niego również: rozkłady jazdy i inne przedmioty pozyskane z autobusów lub tramwajów. Zbierał więc ogłoszenia-ulotki, naklejki czy bilety tramwajowe. Nie wiedzieć czemu, 20-latkowi mieszkającemu w Gdańsku spodobał się kasownik z elbląskiego tramwaju. Mężczyzna trzykrotnie jechał wspomnianym wagonem i za każdym razem częściowo rozmontowywał kasownik, aż w końcu udało mu się go odczepić. Wszystko to ustalili policjanci pracujący nad sprawą. Gdy młody mężczyzna dowiedział się, że funkcjonariusze są na jego tropie i nie uniknie kary - odesłał kasownik do właściciela, czyli Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu, kierując jednocześnie list z przeprosinami.
   Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem, ponieważ nie wolno zabierać z komunikacji miejskiej żadnego wyposażenia autobusów czy tramwajów a tym bardziej kasowników.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Nadał list polecony i się podpisał hehhe. Współdziałanie z Pocztą Polską przynosi efekty :)
Listonosz (2018.02.06)

info

2  
  0
szkoda że nie zabrał ze sobą tych złomów Konstal.
(2018.02.06)

info

15  
  6
A kiedy odpowie karnie dyrekcja tramwajowej firmy za to że pozwala by gruchoty Konstal niszczyły nasze mieszkania i budynki. Ich styl to wykrety. Oj wstyd dorośli a zachowuja się jak gimnazjum.
(2018.02.06)

info

6  
  8
Facet ewidentnie ma coś z deklem.
(2018.02.06)

info

6  
  4
Kasownik który tylko klepie cyferki na bilecie kosztuje aż 2 tysiące? Chyba kogoś poniosło z tą ceną.
gfnfy (2018.02.06)
Ostatnie zdanie to złota myśl.
(2018.02.06)

info

12  
  0
Nie dość, że złota, to zawierająca błędy interpunkcyjne. Słabszy dzień Krzysia. ..
(2018.02.06)

info

1  
  1
a on to tylko pożyczył nie było w tym żadnej kradzieży, niech wstąpi do PISu to go nie ukarają
karol57 (2018.02.07)
Podoba mi się ta końcówka "Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem, ponieważ nie wolno zabierać z komunikacji miejskiej żadnego wyposażenia autobusów czy tramwajów a tym bardziej kasowników. " Redaktor troszkę przyśmieszkował :D
MartinRouterKing (2018.02.07)

info

1  
  0
Hahahahaha bo to takie śmieszne że jak ktoś będzie w partii rządzącej to nikt mu nic nie zrobi hahaahaa uśmiałem się hahahaaha
(2018.02.08)