UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahahahaha bo to takie śmieszne że jak ktoś będzie w partii rządzącej to nikt mu nic nie zrobi hahaahaa uśmiałem się hahahaaha


Anuluj