UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahahahaha bo to takie śmieszne że jak ktoś będzie w partii rządzącej to nikt mu nic nie zrobi hahaahaa uśmiałem się hahahaaha
Hahahahaha bo to takie śmieszne że jak ktoś będzie w partii rządzącej to nikt mu nic nie zrobi hahaahaa uśmiałem się hahahaaha