UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy odpowie karnie dyrekcja tramwajowej firmy za to że pozwala by gruchoty Konstal niszczyły nasze mieszkania i budynki. Ich styl to wykrety. Oj wstyd dorośli a zachowuja się jak gimnazjum.
A kiedy odpowie karnie dyrekcja tramwajowej firmy za to że pozwala by gruchoty Konstal niszczyły nasze mieszkania i budynki. Ich styl to wykrety. Oj wstyd dorośli a zachowuja się jak gimnazjum.