UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy odpowie karnie dyrekcja tramwajowej firmy za to że pozwala by gruchoty Konstal niszczyły nasze mieszkania i budynki. Ich styl to wykrety. Oj wstyd dorośli a zachowuja się jak gimnazjum.


Anuluj