Z nożem na brata

6
07.08.2015
Z nożem na brata
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci interweniowali podczas awantury rodzinnej, która rozpoczęła się miedzy dwójka braci. Podczas niej, jeden z nich ugodził drugiego kuchennym nożem. Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka w policyjnym areszcie, natomiast jego o dwa lata starszy brat trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Zdarzenie rozegrało się wczoraj (6 sierpnia) około godziny 16 w jednym z mieszkań przy ul. Królewieckiej w Elblągu. Tam, ojciec próbował rozdzielić dwóch kłócących się z sobą braci. W pewnym momencie młodszy z nich pobiegł do kuchni i chwycił ze stołu kuchenny nóż, którym uderzył w bok 31-latka. Mężczyzna doznał rany ciętej. Został przewieziony do szpitala gdzie pozostał na obserwacji. 29-letniego sprawcę policjanci zatrzymali w areszcie. Po zbadaniu go alkotestem okazało się że ma on promil alkoholu w organizmie. Obrażenia których doznał 31-latek w ocenie lekarzy nie zagrażały jego życiu. Postępowanie w tej sprawie poprowadzą elbląscy policjanci.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nożem ? Tym od masła ?
(2015.08.07)
tym drewnianym??
mm's (2015.08.07)
Taa nie dość że te darmowe plastikowe noże kradną z Mc donalda to jeszcze słomki.
Anty (2015.08.07)

info

2  
  1
niesamowite zdarzenie buhahaha
(2015.08.07)

info

0  
  0
lubie placki z masłem
asssssssssssasin (2015.08.09)

info

0  
  0
Należało się frajerowi !!
Karol69 (2015.08.17)

info

0  
  0