Wnuczek… po raz kolejny
Plakat ogólnopolskiej akcji umieszczony w jednej z placówek pocztowych w Elblągu, fot. nadesłana
Sporą sumę pieniędzy straciła 81-letnia mieszkanka Elbląga. Policjanci poszukują teraz kobiety, która okradła staruszkę. Oszukała ją tzw. metodą „na wnuczka”, chociaż w tym przypadku bardziej na znajomą wnuczków mieszkających w Anglii.