Włamali się do magazynu
fot. nadesłana
Dwaj mężczyźni: 45-letni Adam C. oraz 34-letni Rafał L. zostali zatrzymani przez patrol policji, zaraz po tym jak włamali się do jednego z magazynów przy ul. Warszawskiej w Elblągu. Tam, przygotowali do wyniesienia kilkadziesiąt metrów stalowej linki. Chcieli sprzedać ją jako złom. Policjanci udaremnili kradzież.