Włamali się, aby ukraść… piwo

3
15.10.2015
Włamali się, aby ukraść… piwo
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali dwóch mężczyzn: 36-letniego Marcina C. oraz 27-letniego Łukasza S. Obaj, chwile wcześniej włamali się do sklepu spożywczego, aby ukraść stamtąd butelki z piwem. Na widok policyjnego patrolu obaj mężczyźni nagle zmienili kierunek marszu. Chwile później siedzieli już w radiowozie z założonymi na ręce kajdankami.
Była godz. 23.30 gdy dyżurny KMP odebrał zgłoszenie o podejrzanym zachowaniu dwóch mężczyzn w pobliżu sklepu przy ul. Polnej. Na miejsce wysłał patrol interwencyjny. Gdy policjanci przyjechali potwierdzić zgłoszenie okazało się, że sprawcy wybili w sklepie szybę i zabrali z zaplecza kilka butelek z piwem. Funkcjonariusze sprawdzili okolicę i po chwili nieopodal, na ul. Ogrodowej zauważyli dwóch mężczyzn z założonymi na ręce rękawiczkami. Pod ubraniem obaj mieli schowane butelki z piwem, a na widok policyjnego patrolu natychmiast zmienili kierunek swojego marszu. Policjanci zatrzymali obu mężczyzn. Okazali się nimi 27-letni Łukasz S. oraz 36-letni Marcin C. – obaj notowani i znani Policji z wcześniejszych swoich dokonań. Mężczyźni resztę nocy spędzili w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty. Za kradzież z włamaniem zgodnie z Kodeksem Karnym może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

samoobsluga
(2015.10.15)

info

0  
  0
ok Policja sprawdziła że jest wybita szyba ale jak odkryli że z zaplecza zginęło kilka butelek piwa :) coś mało rzetelny ten artykuł. ..
(2015.10.15)

info

0  
  2
Bo portel dodaje artykuły aby tylko dodawać, bez sprawdzenia itd. .. Co im powie Policja to odrazu wrzucają bezmyślnie. .. Kiedyś napisali artykuł z informacją od Policji o moim znajomym, następnie odbyła sie sprawa i okazało się że to nie o niego chodziło, został uniewinniony. Barany
mieszkaniec213 (2015.10.15)

info

0  
  0