Włamali się, aby ukraść… piwo
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali dwóch mężczyzn: 36-letniego Marcina C. oraz 27-letniego Łukasza S. Obaj, chwile wcześniej włamali się do sklepu spożywczego, aby ukraść stamtąd butelki z piwem. Na widok policyjnego patrolu obaj mężczyźni nagle zmienili kierunek marszu. Chwile później siedzieli już w radiowozie z założonymi na ręce kajdankami.