Policjanci szybko ustalili sprawcę włamania do samochodu osobowego, który stał na niestrzeżonym parkingu w okolicach ul. Rawskiej. 19-latek wybił w nim szybę i zabrał z wnętrza kilkanaście przedmiotów, w tym dokumenty znajdujące się w segregatorach, dowód rejestracyjny, kartę bankomatową oraz przedmioty osobiste. Policjanci zatrzymali Adriana P. oraz odzyskali skradzione rzeczy. Część z nich sprawca ukrył… w psiej budzie na terenie posesji. Mężczyzna sam wskazał policjantom to miejsce. Teraz przedmioty wrócą do prawowitego właściciela. 19-latek nie był wcześniej notowany. Policjantom przyznał się, że włamał się do auta, ponieważ chciał zdobyć pieniądze na środki odurzające. Teraz odpowie on za swój czyn przed sądem.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter