Włamał się do samochodu, a „łup” schował w psiej budzie

3
05.06.2015
Włamał się do samochodu, a „łup” schował w psiej budzie
19-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu. Adrian P. włamał się wcześniej do osobowego samochodu i zabrał z niego kilkanaście przedmiotów. Wśród nich były dokumenty i karta bankomatowa. Teraz młody mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem.
Policjanci szybko ustalili sprawcę włamania do samochodu osobowego, który stał na niestrzeżonym parkingu w okolicach ul. Rawskiej. 19-latek wybił w nim szybę i zabrał z wnętrza kilkanaście przedmiotów, w tym dokumenty znajdujące się w segregatorach, dowód rejestracyjny, kartę bankomatową oraz przedmioty osobiste. Policjanci zatrzymali Adriana P. oraz odzyskali skradzione rzeczy. Część z nich sprawca ukrył… w psiej budzie na terenie posesji. Mężczyzna sam wskazał policjantom to miejsce. Teraz przedmioty wrócą do prawowitego właściciela. 19-latek nie był wcześniej notowany. Policjantom przyznał się, że włamał się do auta, ponieważ chciał zdobyć pieniądze na środki odurzające. Teraz odpowie on za swój czyn przed sądem.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

co to za kierowca zostawia dowór rejestracyjny (o karcie bankomatowej nie wspomne- PIN też był?) w samochodzie? aż taki grat to był?
znajomek (2015.06.06)
czasami tak bywa, zmeczony po długiej pracy, zajezdzasz do domu po 22 giej i zapominasz o portfelu wiszącym w samochodzie ! to znaczy mozna go kraść ???
(2015.06.07)
Święta racja : nie twoje nie dotykaj !!! Nic nie usprawiedliwia takich czynów!!!
zbulwersowana (2015.06.08)

info

1  
  0