Włamał się do automatu i ukradł bilon

3
13.04.2015
Włamał się do automatu i ukradł bilon
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Elbląga zatrzymali 31-letniego Tomasza H., który, włamał się do automatu do „gier zręcznościowych” – mężczyzna powiedział policjantom, że gdy przyszedł do lokalu zobaczył, że jeden z automatów jest otwarty wiec… postanowił otworzyć drugi. Teraz odpowie przed sądem za włamanie.
Zdarzenie miało miejsce w Elblągu w niedzielę rano. Ochrona lokalu zgłosiła, że pewien mężczyzna próbuje włamać się do jednej z maszyn. Gdy policjanci przyjechali na miejsce zastali 31-letniego Tomasza H. oraz dwa automaty z otwartymi przegrodami na kasetki z pieniędzmi. Policjanci przy 31-latku znaleźli 51 sztuk 5 złotowych monet. Zatrzymany tłumaczył funkcjonariuszom, że gdy przyszedł do lokalu zauważył, że jeden z automatów jest otwarty. Postanowił więc otworzyć drugi i zabrać z niego bilon. Tomasz H. został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do komendy policji przy ul. 1000-lecia. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież z włamaniem. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Tyle bowiem za włamanie przewiduje Kodeks Karny.
   
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

hołas hazardzista??
rysieksierpin (2015.04.13)

info

3  
  0
było poczekać następnego dnia by włożył z powrotem
(2015.04.13)

info

5  
  0
złodziej-złodzieja okradł, ale jaja
ttt (2015.04.13)

info

5  
  0