Włamał się do automatu i ukradł bilon
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Elbląga zatrzymali 31-letniego Tomasza H., który, włamał się do automatu do „gier zręcznościowych” – mężczyzna powiedział policjantom, że gdy przyszedł do lokalu zobaczył, że jeden z automatów jest otwarty wiec… postanowił otworzyć drugi. Teraz odpowie przed sądem za włamanie.