Uszkodził samochód, bo pokłócił się z sąsiadem

10
22.02.2018
Uszkodził samochód, bo pokłócił się z sąsiadem
36-letni mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia a dokładnie samochodu, a jeszcze dokładniej samochodu swojego znajomego, z którym jest w konflikcie. 36-latek przebił w aucie czery opony. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem.
Obaj mężczyźni, czyli właściciel osobowej vectry i 36-latek znali się wcześniej. Między mężczyznami miało dojść do konfliktu a nawet szarpaniny. Właściciel osobowej vectry jest też bowiem sprawcą naruszenia nietykalności cielesnej 36-latka. Ten jednak postanowił nie czekać na sąd, tylko samemu wymierzyć sprawiedliwość.
   Mężczyzna pewnego dnia przebił we wspomnianym aucie wszystkie cztery opony, a także wybił dwie szyby i uszkodził lusterko. Jako że w ten sposób mścić się nie wolno, sprawa trafiła na policję, a konsekwencją było przedstawienie 36-latkowi zarzutów uszkodzenia mienia. Teraz odpowie on za swój czyn przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Też chętnie bym zrobił porządek z sąsiadem ale wiem że to c i o t a i na policje poleci dlatego najlepiej dac w ryj bez świadków kto czeka ten doczeka
(2018.02.22)
przebić mu opony mózgowe
(2018.02.23)

info

0  
  0
o i cały malboro. wybacz siwemu, on tylko trzy razy wsadzil. .. .
rogaty (2018.02.23)

info

1  
  0
kto czeka ten doczeka?. .. .. Myślę że jakbyś mu zaproponował solówkę to by na policję nie poleciał. No ale kto tu jest ciotą?????
(2018.02.24)
Drze morde po rodzicow i wylatuja cala watachą robic przedstawienie
(2018.02.24)
To ile on ma lat że się rodzicami zasłania?
(2018.02.24)
O niewim bo po dopalaczach chodzi zamulony
(2018.02.25)
Ile razy komentatorzy, byli na koncercie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, ile razy byli w Teatrze Dramatycznym? Może warto tam pójść zamiast wypisywać głupoty.
(2018.02.25)

info

0  
  0
patryk nie pij tyle. wioleta jest załamana.
ja-siwy (2018.02.27)

info

0  
  0
nie byli ani razu na koncercie, bo nie wiedzą co to jest koncert. I co z tego, że wyrzucisz z ich szkoły polonistkę? Wina jest wyżej, ale wszystkich nie da się wyrzucić, chociaż warto by było dać im po mordach.
(2018.03.13)

info

0  
  0