UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile razy komentatorzy, byli na koncercie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, ile razy byli w Teatrze Dramatycznym? Może warto tam pójść zamiast wypisywać głupoty.


Anuluj