UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile razy komentatorzy, byli na koncercie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, ile razy byli w Teatrze Dramatycznym? Może warto tam pójść zamiast wypisywać głupoty.
Ile razy komentatorzy, byli na koncercie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, ile razy byli w Teatrze Dramatycznym? Może warto tam pójść zamiast wypisywać głupoty.