UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też chętnie bym zrobił porządek z sąsiadem ale wiem że to c i o t a i na policje poleci dlatego najlepiej dac w ryj bez świadków kto czeka ten doczeka
Też chętnie bym zrobił porządek z sąsiadem ale wiem że to c i o t a i na policje poleci dlatego najlepiej dac w ryj bez świadków kto czeka ten doczeka