UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też chętnie bym zrobił porządek z sąsiadem ale wiem że to c i o t a i na policje poleci dlatego najlepiej dac w ryj bez świadków kto czeka ten doczeka


Anuluj