Upił się, a potem wyrywał kwiatki. Teraz czeka go kara

3
29.07.2015
Upił się, a potem wyrywał kwiatki. Teraz czeka go kara
fot. Straż Miejska
 Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj (28 lipca) ok. godziny 12.40 przy Urzędzie Miejskim w Elblągu, kiedy to nietrzeźwy mężczyzna wyrywał z zieleńca rosnące tam kwiaty i ich sadzonki.
Miał pecha, ponieważ został zauważony przez pracownika Urzędu, który natychmiast zareagował zwracając mężczyźnie uwagę. Ten jednak był opryskliwy i nie reagował. Świadek zdarzenia zatem wezwał na miejsce strażników miejskich. Mężczyzna został ujęty, przewieziony do Pogotowia Socjalnego i pozostawiony do wytrzeźwienia. Wynik badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał 1,27 promila.
   Za niszczenie roślinności mężczyzna poniesie odpowiedzialność karno-administracyjną.

   
Karolina Wiercińska, rzecznik Straży Miejskiej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nie zapłacili mu za sadzenie tych kwiatków i chciał je wyrwać.
(2015.07.29)

info

3  
  2
naćpany etanolem - do więzienia go! a nie. .. nawalonym być u nas można, to za trawkę 3 lata więzienia grożą
szimurina (2015.07.30)

info

0  
  0
włosy na jajach niech se wyrwie
(2015.08.02)

info

0  
  0