Miał pecha, ponieważ został zauważony przez pracownika Urzędu, który natychmiast zareagował zwracając mężczyźnie uwagę. Ten jednak był opryskliwy i nie reagował. Świadek zdarzenia zatem wezwał na miejsce strażników miejskich. Mężczyzna został ujęty, przewieziony do Pogotowia Socjalnego i pozostawiony do wytrzeźwienia. Wynik badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wskazał 1,27 promila.
Za niszczenie roślinności mężczyzna poniesie odpowiedzialność karno-administracyjną.
Karolina Wiercińska, rzecznik Straży Miejskiej
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter