Ukradł portfel, wydał pieniądze i chciał zgłosić przypadkowe przywłaszczenie
fot. nadesłana
Do komendy policji w Elblągu przyszedł wczoraj 29-letni mężczyzna i przyniósł portfel. Powiedział policjantom, że zabrał go omyłkowo z lokalu, w którym wcześniej się bawił. Funkcjonariusze uważnie go wysłuchali i sprawdzili wszelkie okoliczności tego zajścia. Okazało się, że portfel został skradziony, a zgłaszający jest sprawcą tej kradzieży.