Tolkmicko: Okradł własną matkę

2
24.11.2015
Tolkmicko: Okradł własną matkę
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z Tolkmicka zatrzymali 32-latka, który okradł swoją matkę. Mężczyzna zabrał z jej mieszkania 5 tysięcy złotych, a w miejscu, gdzie znajdowały się pieniądze położył kartkę z napisem „Wesołych Świąt”.
Zdarzenie miało miejsce w okolicach Tolkmicka. Tam, mieszkający ze swoją matką 32-latek wykradł schowane w domu pieniądze. W miejscu gdzie były one ukryte pozostawił kartkę z napisem „Wesołych świąt”. Policjantom w chwili zatrzymania powiedział, że zrobił to w ramach odwetu za to, że matka skierowała go na terapię przeciw uzależnieniu. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej kwoty. 32-latek zdążył jednak ponad połowę roztrwonić grając „na automatach”, a także przeznaczając je na alkohol. Dziś usłyszy zarzuty kradzieży. Mężczyzna zostanie także umieszczony w ośrodku odwykowym.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A w którym ośrodku ? Bo są takie że więcej chleją po cichu jak w domu.
(2015.11.24)

info

2  
  1
Padalec! Wykastrować, żeby nie płodził patologicznych dzieci.
(2015.11.24)

info

4  
  2