Zdarzenie miało miejsce w okolicach Tolkmicka. Tam, mieszkający ze swoją matką 32-latek wykradł schowane w domu pieniądze. W miejscu gdzie były one ukryte pozostawił kartkę z napisem „Wesołych świąt”. Policjantom w chwili zatrzymania powiedział, że zrobił to w ramach odwetu za to, że matka skierowała go na terapię przeciw uzależnieniu. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej kwoty. 32-latek zdążył jednak ponad połowę roztrwonić grając „na automatach”, a także przeznaczając je na alkohol. Dziś usłyszy zarzuty kradzieży. Mężczyzna zostanie także umieszczony w ośrodku odwykowym.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter