UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z tego co czytam, wynika że nawet gdyby jej nie dźgnął tym nożem to i tak by umarła, a rana zadana nożem spowodowała tylko uszczerbek na zdrowiu. I jeszcze trzeba dochodzenie prowadzić by wyjaśniło przyczynę zgonu, bo przecież nie wiadono co się stało, a może sama mu na ten n?ż wskoczyła, tak na złość.
Jasiuu