UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co czytam, wynika że nawet gdyby jej nie dźgnął tym nożem to i tak by umarła, a rana zadana nożem spowodowała tylko uszczerbek na zdrowiu. I jeszcze trzeba dochodzenie prowadzić by wyjaśniło przyczynę zgonu, bo przecież nie wiadono co się stało, a może sama mu na ten n?ż wskoczyła, tak na złość.

Jasiuu

Anuluj