Stracili prawa jazdy za zbyt szybką jazdę

7
08.04.2019
Stracili prawa jazdy za zbyt szybką jazdę
fot. policja
W miniony weekend czterech kierowców straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę. Policjanci prowadzili kontrole prędkości na drogach pod Elblągiem. Rekordzista jechał 110 km/h na terenie zabudowanym. Funkcjonariusze ostrzegają przed brawurą.
Kontrole były prowadzone na drogach gminy Elbląg i gminy Markusy. W sumie funkcjonariusze ujawnili 53 przekroczenia prędkości. Wśród nich, aż 4 dotyczyły „50+”. Rekordzista został zatrzymany w minioną niedzielę w miejscowości Zwierzno (gm. Markusy). 61-latek jechał audi a8 z prędkością 110 km/h na terenie zabudowanym. Kolejne zatrzymania za „50+” były w Raczkach Elbląskich, Krzewsku i Żurawcu. Kierowcy zostali ukarani 500 złotowymi mandatami oraz 10 punktami karnymi. Na trzy miesiące stracili prawo jazdy. Przekroczenie dozwolonej prędkości, to jedna z najczęstszych przyczyn tragicznych w skutkach wypadków drogowych.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kiedy można się spodziewać takich akcji w m. Adamowo-Osiedle, Władysławowo, Helenowo, Wikrowo Wiktorowo, Jegłownik?
czekamyzniecierpliwością (2019.04.08)

info

2  
  1
Zapraszamy do Jeglownika tam jest wolna amerykanka
67 (2019.04.08)

info

2  
  1
110km/h w Audi A8 to brawurowa jazda,taka prędkość w takim samochodzie jest nie odczuwalna. Żenada po prostu
Rajdowiec (2019.04.09)

info

2  
  4
A na Mazurskiej za ZUS -em co chwila policja siedzą w barze I jedzą a p?źniej ciężko pracują z radarem w ręku
Mopsik (2019.04.09)
@Mopsik - Radarek ciężki jest, więc trzeba dobrze zjeść, ha, ha, na. .. ..
(2019.04.10)
Policjanci jak się dobrze najedzą to niech przyjadą do miejscowości jak w pierwszym wpisie.
(2019.04.10)

info

0  
  0
Wezmą w łapę to i mają za co się najeść. .. .tacy biedni niedawno strajkowali. .. .
(2019.04.11)