Stracili prawa jazdy za zbyt szybką jazdę
fot. policja
W miniony weekend czterech kierowców straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę. Policjanci prowadzili kontrole prędkości na drogach pod Elblągiem. Rekordzista jechał 110 km/h na terenie zabudowanym. Funkcjonariusze ostrzegają przed brawurą.