Wybrany wątek opinii

A na Mazurskiej za ZUS -em co chwila policja siedzą w barze I jedzą a p?źniej ciężko pracują z radarem w ręku
Mopsik (2019.04.09)
@Mopsik - Radarek ciężki jest, więc trzeba dobrze zjeść, ha, ha, na. .. ..
(2019.04.10)
Wezmą w łapę to i mają za co się najeść. .. .tacy biedni niedawno strajkowali. .. .
(2019.04.11)
Powrót do komentarzy