Wybrany wątek opinii
A na Mazurskiej za ZUS -em co chwila policja siedzą w barze I jedzą a p?źniej ciężko pracują z radarem w ręku
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Mopsik - Radarek ciężki jest, więc trzeba dobrze zjeść, ha, ha, na. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wezmą w łapę to i mają za co się najeść. .. .tacy biedni niedawno strajkowali. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
0