UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A na Mazurskiej za ZUS -em co chwila policja siedzą w barze I jedzą a p?źniej ciężko pracują z radarem w ręku
Mopsik
A na Mazurskiej za ZUS -em co chwila policja siedzą w barze I jedzą a p?źniej ciężko pracują z radarem w ręku
Mopsik