Sprzedawała papierosy bez akcyzy

4
06.03.2017
Sprzedawała papierosy bez akcyzy
fot. policja
Policjanci prewencji po raz kolejny ujawnili na bazarze miejskim osobę handlującą papierosami bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W trakcie kontroli mieszkanki Braniewa funkcjonariusze znaleźli przy niej ponad 60 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Kontrola 59-letniej mieszkanki Braniewa zakończyła się zabezpieczeniem 66 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci skontrolowali braniewiankę w związku z uzasadnionym podejrzeniem posiadania przez nią kontrabandy. W podręcznym bagażu braniewianki funkcjonariusze znaleźli 66 paczek papierosów różnych marek bez akcyzy, o wartości ponad tysiąca złotych podatku akcyzowego .
   Jeszcze tego samego dnia 59-latka została przesłuchana w związku z popełnionym wykroczeniem karno-skarbowym. Kobieta poddała się dobrowolnej karze i zobowiązała do uiszczenia grzywny. Całość zabezpieczonych wyrobów uległa przepadkowi.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

i przez takie handlary znikaja kioski ruchu z papierosami i wszystkie inne punkty z papierosami, uczciwym handlowcom nie oplaca sie wykupowac pozwolenia na handel wyrobami tytoniowymi bop wszedzie kontrabanda, zamknac dla przykladu w wiezieniu niech posiedzi
ziobroo (2017.03.06)

info

1  
  6
wypowiedzial sie zapewne kioskarz ze stoku kon. .. ..
(2017.03.06)

info

2  
  0
a mogła dyskretnie wtedy nie mogli by jej obszukac
(2017.03.06)
Jak by polskie były po 3-4 zł to by nie było kontrabandy. Kiedyś tak było, tylko nasz poje. .. .y rząd tego nie chce albo nie potrafi zrozumieć. TĘPE ŁBY wolą ruskich dorabiać
(2017.03.07)