Wybrany wątek opinii

a mogła dyskretnie wtedy nie mogli by jej obszukac
(2017.03.06)
Jak by polskie były po 3-4 zł to by nie było kontrabandy. Kiedyś tak było, tylko nasz poje. .. .y rząd tego nie chce albo nie potrafi zrozumieć. TĘPE ŁBY wolą ruskich dorabiać
(2017.03.07)
Powrót do komentarzy