Wybrany wątek opinii
a mogła dyskretnie wtedy nie mogli by jej obszukac
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jak by polskie były po 3-4 zł to by nie było kontrabandy. Kiedyś tak było, tylko nasz poje. .. .y rząd tego nie chce albo nie potrafi zrozumieć. TĘPE ŁBY wolą ruskich dorabiać
Do moderacji
Odpowiedz
1
0