UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak by polskie były po 3-4 zł to by nie było kontrabandy. Kiedyś tak było, tylko nasz poje. .. .y rząd tego nie chce albo nie potrafi zrozumieć. TĘPE ŁBY wolą ruskich dorabiać


Anuluj