Skradziony towar spakował do plecaka i torby

5
19.10.2015
Skradziony towar spakował do plecaka i torby
fot. (arch. portEl.pl)
Zakupy na ponad 600 złotych zrobił 54-letni Czesław C. Sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów przy ul. Teatralnej w Elblągu. I nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby Pan Czesław zapłacił za towar mijając kasę. Klient sklepu został zatrzymany przez ochronę, a do wyjaśnienia sprawy wezwano policyjny patrol.
Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę w jednym ze sklepów przy ul. Teatralnej. Gdy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że 54-letni Czesław C. robiąc „zakupy” próbował wynieść towar o wartości 633 złotych. Były to produkty chemii używanej w gospodarstwie domowym. Towar spakował do torby i plecaka i nie spodziewał się zatrzymania przez ochronę. Przeliczył się. Dodatkowo policjanci zanim wyprowadzili 54-latka ze sklepu przeszukali go i znaleźli przy nim resztę skradzionego towaru. Łącznie mężczyzna próbował ukraść przedmioty o wartości 673 złotych. W związku z tym, że zdarzenie miało miejsce o godzinie 19.30 resztę tak rozpoczętego wieczoru 54-latek spędził w policyjnym areszcie. Dziś usłyszy zarzuty kradzieży. Za ten czyn Kodeks Karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Pan Czesław zapłacił za towar mijając kasę" ??
(2015.10.19)

info

1  
  1
Jeżeli zapłacił to dlaczego go zatrzymali ?
(2015.10.19)

info

0  
  1
Czytanie ze zrozumieniem. Myślicie, że jak Wam Pan Zenek kabelek od internetu podłączył to już wszystko umiecie ? DO SZKOŁY DARMOZJADY.
rtx (2015.10.19)

info

1  
  0
Pana CZESŁAWA -zmyliły napisy REKLAMOWE -tu kupisz chemie, tu agd, konserwy, sprzęt do srania-a gdzie KASA-nikagda-wina sklepu, czesiu podaj sklep do STRAZBURGA
ttt (2015.10.19)

info

1  
  1
Jak płace to tez mijam kase, o co k. .. a tu chodzi ?
(2015.10.20)

info

0  
  0