Sąd da im popalić
W nielegalnej fabryce policjanci CBŚ zabezpieczyli blisko 4 mln sztuk papierosów (fot. arch. www.policja.pl)
Sześciu obywateli Polski odpowie przed sądem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się nielegalną produkcją wyrobów tytoniowych i handlem na szeroką skalę. Swoją działalnością narazili Skarb Państwa na milionowe straty. Fabryka papierosów mieściła się w budynkach zamkniętej hurtowni alkoholu przy ul. Kościuszki w Elblągu. Produkcję przerwał w lipcu ubiegłego roku "nalot" policjantów CBŚ i funkcjonariuszy Służby Celnej.