Przyjechał z Gliwic, by „zarobić” 2 mandaty po 200 zł

9
14.04.2017
Przyjechał z Gliwic, by „zarobić” 2 mandaty po 200 zł
fot. Straż Miejska
7 kwietnia w różnych rejonach naszego miasta rozmieszczone zostały na słupach oświetleniowych ogłoszenia informujące o promocyjnej sprzedaży proszków do prania produkcji niemieckiej. Wskazane były miejsca i godziny handlu. Jednymi z pierwszych klientów byli strażnicy miejscy. Handlującym okazał się mieszkaniec Gliwic, który nie posiadał zezwolenia na prowadzenie sprzedaży.
Mężczyzna przyznał się również do nielegalnego plakatowania. Za powyższe wykroczenia został ukarany dwoma mandatami karnymi po 200 zł.
   Przypominamy, że umieszczanie w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszeń, plakatów, afiszów, apeli, ulotek, napisów lub rysunków jest prawnie zabronione, zabronione jest również prowadzenie sprzedaży na terenie należącym do miasta bez wymaganego zezwolenia.
   
Karolina Wiercińska, Straż Miejska w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

zamiast szukać gościa od strzelaniny to szukają kogo uj... za handel bez zezwolenia. masakra jakaś.
(2017.04.14)
zarówno gość od plakatów jak i kierowcy to bardzo łakomy kąsek dla mandatowych łupieżców a z takim łobuzem co ma broń to już trzeba i pomyśleć, zaangażować i czymś się wykazać.
(2017.04.14)

info

12  
  4
o proszę łapki w dół oznaczają prawdę a prawda zawsze boli.
(2017.04.14)

info

7  
  3
Brawo, porządek musi być. Od strzelaniny deklu to jest Policja przetrzeżwiej to zrozumiesz
(2017.04.14)

info

8  
  5
a poza tym to nie proszki z Niemiec tylko jakiś podrabiany szajs jak większość tego typu produktów w Polsce. Każdego roku zamykają nielegalne fabryki podrabianej chemii z Niemiec i rekwirują dziesiątki ton tych produktów o marnej jakości. W Niemczech te proszki są o wiele droższe niż w Polsce a doliczając transport to już całkiem nie opłacalne ale naiwnych nie brakuje, więc interes kwitnie. Powinien z tysiaka zarobić a nie dwa razy po 200
gutiel (2017.04.14)

info

9  
  0
Zawsze mówiłem, że klient klientowi nie równy.
5sxgvbzd (2017.04.15)

info

0  
  0
do Brawo porządek -pewnie napisał to strażnik miejski albo ktoś z nimi spokrewniony. !
poinformowany (2017.04.15)

info

1  
  0
Już znaleźli i siedzi w puszczę, podobno zgłosił się sam, jak D. .zaczęła mu się palić.
Zawada007 (2017.04.15)
@Zawada007 - To ten d ebil z wydziaranym ryjem?
Paralityk (2017.04.17)