UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zarówno gość od plakatów jak i kierowcy to bardzo łakomy kąsek dla mandatowych łupieżców a z takim łobuzem co ma broń to już trzeba i pomyśleć, zaangażować i czymś się wykazać.


Anuluj