UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a poza tym to nie proszki z Niemiec tylko jakiś podrabiany szajs jak większość tego typu produktów w Polsce. Każdego roku zamykają nielegalne fabryki podrabianej chemii z Niemiec i rekwirują dziesiątki ton tych produktów o marnej jakości. W Niemczech te proszki są o wiele droższe niż w Polsce a doliczając transport to już całkiem nie opłacalne ale naiwnych nie brakuje, więc interes kwitnie. Powinien z tysiaka zarobić a nie dwa razy po 200

gutiel