Przesiadł się na miejsce pasażera, by uniknąć odpowiedzialności
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci ruchu drogowego po raz kolejny uniemożliwili dalszą jazdę temu samemu kierowcy. 42-latek na widok funkcjonariuszy zamienił się miejscami z pasażerem pojazdu, tłumacząc, że chciał w ten sposób uniknąć odpowiedzialności.