Przebił opony, bo ktoś mu kazał…
fot. policja
Mieszkaniec ulicy Wiślickiej zatrzymał 21-latka, który przebił mu opony w samochodzie. Pokrzywdzony zauważył wandala przez okno, pobiegł zanim i wezwał policję. Zatrzymany mężczyzna powiedział, że miał „zlecenie”. Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia i tym samym wersję podejrzanego. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.