Przebił opony, bo ktoś mu kazał…

8
29.06.2016
Przebił opony, bo ktoś mu kazał…
fot. policja
Mieszkaniec ulicy Wiślickiej zatrzymał 21-latka, który przebił mu opony w samochodzie. Pokrzywdzony zauważył wandala przez okno, pobiegł zanim i wezwał policję. Zatrzymany mężczyzna powiedział, że miał „zlecenie”. Policjanci wyjaśniają okoliczności zajścia i tym samym wersję podejrzanego. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Do zdarzenia doszło wczoraj (28 czerwca) przed północą. Mieszkaniec ulicy Wiślickiej zauważył przez okno młodego mężczyznę, który kręcił się przy jego skodzie. Zszedł i zauważył, że ma przecięte dwie opony. Pobiegł za sprawcą i go zatrzymał. Po chwili na miejsce przyjechali policjanci, którzy przejęli podejrzanego mężczyznę. Okazał się nim 21-letni elblążanin, który przyznał się i oświadczył, że przebił nożem opony, bo ktoś mu kazał. Straty jakie spowodował wandal to 600 zł. Został zatrzymany w policyjnym areszcie. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci znaleźli przy nim nóż. Odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat wiezienia.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

na Wiślickiej sama patologia
ttt (2016.06.29)

info

5  
  3
Zanim napiszesz za nim, pomyśl o dwuznacznościach. ..
(2016.06.29)

info

3  
  3
Wiślicka to akurat w miare spokojna ulica domków z wyjątkiem numerów 26/28 i 30/32 które w większości (chociaż nie tyczy się to wszystkich) są zbieraniną podobną do baraków na ul. Skrzydlatej.
(2016.06.29)

info

5  
  0
W Elblągu to prawie wszędzie patologia, większość normalnych ludzi wyjeżdża z tego miasta bez perspektyw niestety.
(2016.06.29)
patologia to ten kraj. .. .
(2016.06.29)

info

2  
  1
patologia to cię zmontowała (celowo nie piszę poczęła)
patolog (2016.06.30)
Na każdej ulicy czy dzielnicy znajdzie się jakaś Patola nie ma znaczenia czy to Skrzydlata wislicka czy nie wiadomo jaka ulica to przestańcie podciągać ludzi normalnych pod jeden mianownik czy liczy się gdzie mieszkam ?czy jakim człowiekiem jestem?
(2016.07.03)

info

3  
  0
Wyburzyć te baraki na Wiślickiej i nie będzie problemu!
Czesio2 (2016.07.14)

info

1  
  0