UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu to prawie wszędzie patologia, większość normalnych ludzi wyjeżdża z tego miasta bez perspektyw niestety.
W Elblągu to prawie wszędzie patologia, większość normalnych ludzi wyjeżdża z tego miasta bez perspektyw niestety.