Wybrany wątek opinii

W Elblągu to prawie wszędzie patologia, większość normalnych ludzi wyjeżdża z tego miasta bez perspektyw niestety.
(2016.06.29)
patologia to cię zmontowała (celowo nie piszę poczęła)
patolog (2016.06.30)
Powrót do komentarzy