Wybrany wątek opinii
W Elblągu to prawie wszędzie patologia, większość normalnych ludzi wyjeżdża z tego miasta bez perspektyw niestety.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
patologia to cię zmontowała (celowo nie piszę poczęła)
Do moderacji
Odpowiedz
2
1