Policjanci zatrzymali grafficiarza
fot. policja
Kryminalni z Elbląga zakończyli „artystyczną” działalność 25-latka, który swoje graffiti umieszczał na wagonach oraz na wiadukcie drogowym. Podejrzany „artysta” dokonał strat na ponad 6 tys. złotych. Był wcześniej karany za podobne czyny. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.