UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Osobiście uważam, że wystarczyłoby aby dokładnie odrestaurował pomazane wagony. Od przygotowania powierzchni pod malowanie po wykończenie jakby z fabryki wyjechał wagonik. Za materiały i sprzęt zużyty do odnowy powinno mu się potrącać pieniążki jeśli nie teraz to w przyszłości nie darować. Może nauczyłby się szanować cudzą własność.