UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osobiście uważam, że wystarczyłoby aby dokładnie odrestaurował pomazane wagony. Od przygotowania powierzchni pod malowanie po wykończenie jakby z fabryki wyjechał wagonik. Za materiały i sprzęt zużyty do odnowy powinno mu się potrącać pieniążki jeśli nie teraz to w przyszłości nie darować. Może nauczyłby się szanować cudzą własność.


Anuluj