UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osobiście uważam, że wystarczyłoby aby dokładnie odrestaurował pomazane wagony. Od przygotowania powierzchni pod malowanie po wykończenie jakby z fabryki wyjechał wagonik. Za materiały i sprzęt zużyty do odnowy powinno mu się potrącać pieniążki jeśli nie teraz to w przyszłości nie darować. Może nauczyłby się szanować cudzą własność.