Policjanci podsumowali weekend
fot. policja
Policjanci w miniony weekend wyjeżdżali na interwencje blisko 200 razy. Przeprowadzono ponad 300 kontroli trzeźwości. Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 3 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.