UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dalej nie widzę patroli na wioskach, bo jeżdżą jakby nigdy tam policji nie widzieli. Chodzi o znane wioski. Dalej czekamy od lat i chyba się nie doczekamy, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo. Szkoda pisać i gadać, rzeczywiście jest jak piszą, że policja jest aktywna tylko w internecie.


Anuluj