UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dalej nie widzę patroli na wioskach, bo jeżdżą jakby nigdy tam policji nie widzieli. Chodzi o znane wioski. Dalej czekamy od lat i chyba się nie doczekamy, żeby kierowcy zaczęli jeździć przepisowo. Szkoda pisać i gadać, rzeczywiście jest jak piszą, że policja jest aktywna tylko w internecie.