Pobili nieletniego

2
14.09.2015
Pobili nieletniego
fot. (arch. portEl.pl)
Dwóch mężczyzn w wieku 26 i 32-lat odpowie za pobicie nieletniego. Z ustaleń braniewskich policjantów wynika, że 16-latek został zaatakowany chwilę po tym, jak stanął w obronie swojego kolegi. Chłopak z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
W piątkowy wieczór (11 września) policjanci zostali poinformowani, że na placu zabaw w Braniewie doszło do pobicia. Pokrzywdzony 16-latek z obrażeniami ciała trafił wówczas do szpitala. Funkcjonariusze prewencji, którzy zostali wysłani na interwencję, wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem i chwilę później sprawdzali już miasto. Na jednej z braniewskich ulic policjanci zauważyli dwóch mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi sprawców. 26 i 32-latek zostali zatrzymani. Z uzyskanych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że mężczyźni zaczepili jednego z nieletnich. Gdy w jego obronie stanął 16-letni kolega 26 i 32-latek pobili go, kopiąc i uderzając pięściami po całym ciele.
   Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie trwają.
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

obciąć pięści po same pachy!
Michał_Szczadomiski (2015.09.14)

info

3  
  0
ale, czy teraz siedzą ?
(2015.09.15)

info

0  
  0