Pobili, bo zwrócił im uwagę

4
24.11.2015
Pobili, bo zwrócił im uwagę
fot. (arch. portEl.pl)
Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm młodym mężczyznom, którzy pobili 57-letniego braniewianina. Policjanci zatrzymali sprawców zaraz po zdarzeniu. Noc spędzili w policyjnej celi. Obaj byli nietrzeźwi.
Braniewscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca gm. Braniewo i 19-letniego braniewianina po fakcie zgłoszenia pobicia 57-letniego mężczyzny. Do pobicia doszło w miniony weekend na korytarzu budynku wielorodzinnego, gdy pokrzywdzony zwrócił sprawcom uwagę dotyczącą wyłączania korków z prądem do jego mieszkania. Nietrzeźwi agresorzy bili swoją ofiarę pięściami, a gdy przewrócił się, kopali po całym ciele. Wezwani na miejsce interwencji funkcjonariusze zatrzymali sprawców. Sprawcy pobicia noc spędzili w policyjnym areszcie. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzut uszkodzenie ciała, za który grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
   
sierż. Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

" Korek z prądem" ??? Kolejny raz dajecie doskonały pokaz analfabetyzmu szanowny PortEl-u.
(2015.11.24)

info

2  
  2
"wyłączania korków z prądem" - o matko i córko, że tak powiem. ..
(2015.11.24)

info

3  
  1
kolejna naćpana etanolem tępota
szimurina (2015.11.24)

info

2  
  0
kara za brutalne pobicie - jedna noc w areszcie. tak liberalnie dla bandytów to chyba już tylko w Polsce jest.
(2015.11.24)

info

0  
  0