Pijany zderzył się z innym pojazdem i odjechał

4
09.08.2015
Pijany zderzył się z innym pojazdem i odjechał
Policjanci ustalili sprawcę zdarzenia drogowego. Z relacji świadków wynikało, że kierowca najpierw uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd, a następnie odjechał. Funkcjonariusze dotarli do 62-latka. Okazało się, że mężczyzna był pijany, a w jego organizmie były ponad 2 promile. Teraz nieodpowiedzialny kierowca odpowie za swoje zachowanie.
Wczoraj (8 sierpnia) około północy policjanci zostali powiadomieni o tym, że kierowca forda podczas omijania pojazdu, który był prawidłowo zaparkowany, zderzył się z nim, a następnie odjechał. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili miasto i chwilę później zlokalizowali samochód, który uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Policjanci dotarli także do właściciela pojazdu, który przyznał się do tego, że kierował samochodem, a podczas jazdy uderzył w coś, po czym oddalił się. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 62-latek jest pijany, a za kierownicę forda wsiadł mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
   Teraz mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności.
   
st. sierż.Jolanta Ciszewska, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zabiorą mu prawko i tak będzie jeździł. ..
takilos (2015.08.09)

info

6  
  0
zauważcie, że w całym tekście nie ma mowy w jakim mieście, na jakiej ulicy? Być może miało to miejsce w Konstantynopolu !? No tylko w podpisie - braniewska KPP - ale to nie świadczy, że to miało miejsce w Braunsbergu !?
konstantynopolitańczykowianek (2015.08.09)

info

13  
  1
Widać że Jolanta Ciszewska miała zły dzień pisząc to do prasy. Może też zgubiła coś w toalecie z podpaską jak jej koleżanka ?
(2015.08.09)

info

1  
  1
Jolanta nie przygotowałaś się do lekcji. Gdzie to było???
maddman (2015.08.10)

info

2  
  0