Pijany zderzył się z innym pojazdem i odjechał
Policjanci ustalili sprawcę zdarzenia drogowego. Z relacji świadków wynikało, że kierowca najpierw uderzył w prawidłowo zaparkowany pojazd, a następnie odjechał. Funkcjonariusze dotarli do 62-latka. Okazało się, że mężczyzna był pijany, a w jego organizmie były ponad 2 promile. Teraz nieodpowiedzialny kierowca odpowie za swoje zachowanie.