Pijany 54-latek chciał wjechać ciężarówką na „siódemkę”

6
10.08.2016
Pijany 54-latek chciał wjechać ciężarówką na „siódemkę”
Szybka interwencja policjantów z Pasłęka pozwoliła na przerwanie podróży 54-letniego mężczyzny. Wspomniany kierowca jechał w stronę drogi nr 7, a jego celem podróży było Trójmiasto. 54-latek kierował przy tym ciężarową scanią i był… kompletnie pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie.
Kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata uprawnień do kierowania a także sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów grozi 54-letniemu Arkadiuszowi A., który wczoraj (9 sierpnia) około godz. 15 został zatrzymany na ul. Sprzymierzonych w Pasłęku. Mężczyzna kierował ciężarową scanią z naczepą i zmierzał w kierunku drogi nr 7, następnie miał jechać do Gdańska. Problem był jednak w tym, że 54-latek był pijany. Pierwszy wynik badania alkotestem to 2,22 promila drugi to 2,26. Oznacza to, że mężczyzna pił alkohol niedługo przed tym, jak wsiadł za kierownicę kilkunastotonowej scanii.
   W wyniku kontroli zatrzymano mu prawo jazdy. 54-letni Arkadiusz A. został zatrzymany w policyjnym areszcie. A co ważne, natychmiast wyeliminowany z ruchu drogowego.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa! Do kamieniołomów z nim, albo jako mięso armatnie!
(2016.08.10)
Pijaczki minusują :)
(2016.08.10)
uwazam, że powyżej 2 promili powinni obligatoryjnie siedzieć 2 lata, albo choć 2 tygodnie, ale wysoka kara pienięzna i cięzkie prace, ale wypuszczanie nastepnego dnia to największa poblazliwość i oprobata dla chlania. Kolejni widzą, że realnie nic nie grozi poza utrata prawka i jeżdzą po ostrym chclaniu.
(2016.08.10)
tylko ze to z twojej kieszeni idzie za to ze on sobie zrobi odwyk w pierdlu. prace społeczne i to najlepiej w oślich uszach bardziej by pasowaly
(2016.08.10)
to co zrobić z tymi co te dwie dziewczyny zamordowali?
(2016.08.10)

info

0  
  0
Pasłęk i Braniewo obowiązkowo alkomaty na wylotach jakieś szlabany bo tam 65% po kielichu śmiga.
(2016.08.11)

info

1  
  0