Wybrany wątek opinii
uwazam, że powyżej 2 promili powinni obligatoryjnie siedzieć 2 lata, albo choć 2 tygodnie, ale wysoka kara pienięzna i cięzkie prace, ale wypuszczanie nastepnego dnia to największa poblazliwość i oprobata dla chlania. Kolejni widzą, że realnie nic nie grozi poza utrata prawka i jeżdzą po ostrym chclaniu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
tylko ze to z twojej kieszeni idzie za to ze on sobie zrobi odwyk w pierdlu. prace społeczne i to najlepiej w oślich uszach bardziej by pasowaly
Do moderacji
Odpowiedz
1
0