UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
uwazam, że powyżej 2 promili powinni obligatoryjnie siedzieć 2 lata, albo choć 2 tygodnie, ale wysoka kara pienięzna i cięzkie prace, ale wypuszczanie nastepnego dnia to największa poblazliwość i oprobata dla chlania. Kolejni widzą, że realnie nic nie grozi poza utrata prawka i jeżdzą po ostrym chclaniu.