Zdarzenie miało miejsce wczoraj (16 lipca) około godziny 13.20 na ul. 12 Lutego w Elblągu. Forda, należącego do 41–latka, odholowano na policyjny parking. Podobne zdarzenie, bo również z pijanym kierującym, miało miejsce w podelbląskich Jelonkach. Tam patrol prewencji zatrzymał 26-letniego kierowcę vw golfa. Mężczyzna wjechał autem do przydrożnego rowu. Wynik badania to 1,61 promila alkoholu w organizmie.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter