Pijani "za kółkiem"

9
17.07.2016
Pijani za kółkiem
Policjanci zatrzymali 41-latka, który kierował fordem escortem i uderzył w tył opla astry. Wszystko działo się na ul. 12 Lutego. Okazało się, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w organizmie oraz zakaz kierowania wszelkimi pojazdami do 2017 r.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (16 lipca) około godziny 13.20 na ul. 12 Lutego w Elblągu. Forda, należącego do 41–latka, odholowano na policyjny parking. Podobne zdarzenie, bo również z pijanym kierującym, miało miejsce w podelbląskich Jelonkach. Tam patrol prewencji zatrzymał 26-letniego kierowcę vw golfa. Mężczyzna wjechał autem do przydrożnego rowu. Wynik badania to 1,61 promila alkoholu w organizmie.
   Za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Niestety najpierw musi się coś stać, żeby policja reagowała, czy nie lepiej byłoby więcej skuteczności w zatrzymywaniu pijanych delikwentów przed a nie już po zdarzeniu??? Innym razem taki pijak kogoś niewinnego może zabić. Niestety tylko w statystykach nasza policja wypada pozytywnie, bo realu to już jest zdecydowanie gorzej.
(2016.07.17)

info

2  
  3
Efekt 500+, dalej jesteście za tym ? Widzicie co sie dzieje
(2016.07.17)
Bo to wszystko wina. .. ska
(2016.07.17)
Jak czytam komentarz to słabo mi co ma piernik do wiatraka a z drugiej strony pewno na 500sie nie zalapales stąd ten żal to czas za robotę się wziac
(2016.07.17)

info

3  
  4
weź młotek i stuknij się w łeb
jaaaaaaaaaaan (2016.07.18)
nie dość że był pijany to jeszcze agresywny - rzucał się na policjantów wyzywał - patologia
izkaaaaaa (2016.07.18)

info

1  
  0
a co ma 500 do pijanego kierowcy ja pier. .. .widać żal to komuś d. .. ściska
olek. (2016.07.18)

info

1  
  0
poknij sie w czolko!
gosc1 (2016.07.18)
dam ci masc na bol dupy
(2016.07.21)

info

0  
  0