UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety najpierw musi się coś stać, żeby policja reagowała, czy nie lepiej byłoby więcej skuteczności w zatrzymywaniu pijanych delikwentów przed a nie już po zdarzeniu??? Innym razem taki pijak kogoś niewinnego może zabić. Niestety tylko w statystykach nasza policja wypada pozytywnie, bo realu to już jest zdecydowanie gorzej.