UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety najpierw musi się coś stać, żeby policja reagowała, czy nie lepiej byłoby więcej skuteczności w zatrzymywaniu pijanych delikwentów przed a nie już po zdarzeniu??? Innym razem taki pijak kogoś niewinnego może zabić. Niestety tylko w statystykach nasza policja wypada pozytywnie, bo realu to już jest zdecydowanie gorzej.