UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak czytam komentarz to słabo mi co ma piernik do wiatraka a z drugiej strony pewno na 500sie nie zalapales stąd ten żal to czas za robotę się wziac
Jak czytam komentarz to słabo mi co ma piernik do wiatraka a z drugiej strony pewno na 500sie nie zalapales stąd ten żal to czas za robotę się wziac