UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak czytam komentarz to słabo mi co ma piernik do wiatraka a z drugiej strony pewno na 500sie nie zalapales stąd ten żal to czas za robotę się wziac


Anuluj