Pijani na drogach

13
29.11.2015
Pijani na drogach
Tylko w ciągu minionej doby policjanci z Elbląga i Pasłęka zatrzymali sześciu nietrzeźwych kierujących. Trzech z nich miało powyżej promila alkoholu w organizmie a kolejnych trzech przekroczony poziom dwóch promili. Wszyscy przebadani mieli świadomość tego ze kierują będąc pod wpływem alkoholu. Mimo to zdecydowali się wsiąść za kierownicę.
 55-letni Henryk Z., który kierował osobowym daihatsu, a którego policjanci zatrzymali w Gronowie Górnym miał 2,32 promila alkoholu w organizmie. Jego auto trafiło na policyjny parking.
   Dziś o 1 w nocy patrol ruchu drogowego zatrzymał na ul. Płk. Dąbka w Elblągu 50-letnią Hannę Z. Kobieta kierowała mazdą mając 1,66 promila. Jej auto również trafiło na parking.
   Z kolei policjanci z Pasłęka w sobotę około 20.30 zatrzymali na ul. 11 Listopada 33-letnią Jolantę C. Kobieta kierowała renault megane. Badanie alkotestem w jej przypadku wykazało 2,34 promila alkoholu w organizmie. 33-latce zatrzymano prawo jazdy.
   Wszystkie wymienione osoby odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami na czas określony przez sąd.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy wszyscy policjanci w ten weekend andrzejkowy byli trzeźwi ? Jedynie badanie każdego policjanta przed i po służbie może wyeliminować te podejrzenia. Któryś policjant ma obiekcje ?
(2015.11.29)
morientes, nie zesraj sie
(2015.11.29)

info

4  
  1
prawda boli a może bandyterka leży pod przykrywką prawa ?
(2015.11.29)

info

3  
  5
morientes, nie zesraj sie
(2015.11.29)

info

5  
  1
czemu ?
(2015.11.29)

info

0  
  1
Dalej nie możesz przeżyć, że nie przyjęli cię do Policji smutne dorośnij, kiedyś może będziesz wielki. Niski wzrost w innych zawodach jest atutem :)
malik (2015.11.29)
No nie mogę biedaku bez jaj. Ujawnij się to pogadamy na komendzie.
(2015.11.29)

info

0  
  0
Doładuj swoje zasrane ego dając sobie lajki w komentach jak robisz to do tej pory. Założę się o każde pieniądze że masz małego fiuta i kompleks z kobietami.
(2015.11.29)

info

1  
  2
morientes, nie zesraj sie
(2015.11.29)

info

2  
  2
STOP pijanym de. .. ilom!!!!!
(2015.11.29)

info

5  
  0