Pędziła, więc straciła prawo jazdy

12
07.05.2017
Pędziła, więc straciła prawo jazdy
Prawo jazdy zatrzymane na trzy miesiące, mandat w wysokości 400 zł oraz 10 punktów karnych to kara, jaka spotkała 33-letnią kobietę, która jechała autem przez Lipowinę z prędkością 114 km/h. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość aż o 64 km/h.
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali pędzącą dacię w Lipowinie gm. Braniewo w piątek (5 maja) ok. godz. 16. 33-letnia kierująca, mieszkanka Barczewa, przekroczyła dopuszczalną prędkości w obszarze zabudowanym aż o 64 km.
   W związku z popełnionym wykroczeniem kobieta otrzymała mandat w wysokości 400 zł oraz 10 punktów karnych. Ponadto na trzy miesiące straciła prawo jazdy.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Więcej kontroli na drogach takich głupich kierowców jest dużo dla takich samych zasadach male kary są giną często niewinni ludzie
Gz elblag (2017.05.07)

info

11  
  1
Młoda jeszcze - wystarczyłoby parę klapsów na goły tyłek.
(2017.05.07)
Brawo dla Panów Policjantów. Oby częściej. Każda taka osoba wyeliminowana z drogi to uratowane ludzkie życie.
PiotrM (2017.05.07)

info

6  
  2
Założę się że baba nie zauważyła znaku teren zabudowany albo nie wyhamowała od razu a ci stali w krzakach zaraz za znakiem.
(2017.05.07)

info

2  
  6
radość policyjów musiała być ogromna. Wszak za to karmieni są premiami, nagrodami i awansami póki nie gryzą a później płaczą jak to im nie dobrze albo podlączają sie do protestów górników czy pielęgniarek gdzie wcześniej ich nieludzko pałowali.
(2017.05.07)

info

2  
  3
Klapsa mogli dać.
(2017.05.07)

info

3  
  2
ja tam bym ja ukłuł
marianspoderudnik (2017.05.07)
zgadzam się aby eliminować takich kierowców ale są przypadki iż policja zawyża wynik, ręcznym radarem to nie jest trudna sztuka, jadąc 50-60 można uzyskać wynik lekko powyżej setki. Tak, takich kierowców eliminować ale dlaczego policjanci bronią się przed kupnem ręcznych radarów z weryfikacja auta? Kupują laserówki za miliony nie dlatego, że są fajniejsze, a dlatego że łatwiej na nich oszukać i wyrobić plany i wpływy z mandatów. Jednak to są dziesiątki jak nie setki milionów złotych. 10 kierowców wyeliminują z drogi, a z tego dwójka będzie miała zniszczone najbliższe miesiące, może straci pracę, może marzenie jakiegoś dziecka się nie spełni. Jak dla mnie albo radary z rejstracja wideo albo codzienne badanie wariografem drogówki z radarami :)
tt (2017.05.07)
@tt - To samo dotyczy kierowców, którzy dzięki laserowym urzadzeniom wypierają się popełnionego wykroczenia.
KuloMiot (2017.05.08)
Z moich obserwacji wynika, że obecnie tendencja do nieprzestrzegania przepisów ruchu drogowego ulega zmianie. Znacznie częściej kobiety popełniają wykroczenia niż jeszcze kilka lat wstecz.
Spacerowicz (2017.05.08)

info

2  
  1